Skip to content

Cart

Your cart is empty

Fruity Perfumes

Fruity perfumes bring juicy berries, peach, apple, citrus and tropical fruits to life. They feel bright, sunny and modern – sometimes sparkling, sometimes creamy and irresistible.

Learn more about this fragrance family ↓

Sort by

Covert Mission perfume oil with rose, orris root and myrrh
Lovely Dew Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Swiss Arabian | Oriental-Style
Sold outParfümöl Rasha 12ml - Parfüm ohne Alkohol Rasasi | Oriental-StyleParfümöl Rasha 12ml - Parfüm ohne Alkohol Rasasi | Oriental-Style
Rihanna Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Parfüm Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Save €10,35Lattafa Lail Maleki Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Jasmin und Karamell
Lattafa
Lail Maleki Lattafa Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€14,90 Regular price€25,25(€149,00/l)
Konzentriertes Parfümöl Arjowaan - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Arjowaan - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-Style
Sold outKonzentriertes Parfümöl Al Fakher - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Al Fakher - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-Style
Sold outAfnan Johrah Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-StyleAfnan Johrah Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Afnan | Oriental-Style
Instant Bliss Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Scents 4 Her Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Fantastic Al Rehab Eau de Parfum 50ml Vaporisateur/Spray Al Rehab | Oriental-Style
Sold outAkhbar Al Ushaq Pocket Spray 20ml Ard Al Zaafaran Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Sold outSave €17,35Washwashah Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleWashwashah Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Ard Al Zaafaran
Washwashah Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€7,90 Regular price€25,25(€79,00/l)
Sold outSave €16,05Ameer Al Shabab Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleAmeer Al Shabab Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Ard Al Zaafaran
Ameer Al Shabab Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€9,90 Regular price€25,95(€99,00/l)
Peace Of Mind Parfümöl Sultan Essancy | Oriental-Style
My Beloved One Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Outer Space Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
O4Y Chromer & LG Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Fancy Twinkle Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.5)
Many Secrets Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Dreams in Paradise Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
The Good Girl Parfümöl - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Al Haramain Orientica Floral Rose Eau de Parfum 30ml Spray Al Haramain | Oriental-Style
Konzentriertes Parfümöl Tooty Musk von Swiss Arabian Swiss Arabian | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Tooty Musk von Swiss Arabian Swiss Arabian | Oriental-Style
(5.0)
Lattafa Ser Al Khulood Eau de Parfum 50 ml Flakon mit orientalischer Holznote
(3.0)
Ard Al Zaafaran Ahlam Al Arab Pocket Spray Eau de Parfum 20ml Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Sabaya Al Rehab Eau de Parfum 50ml von Al Rehab Vaporisateur/Spray Al Rehab | Oriental-Style
Sold outSave €1,00Oudh Salab Pocket Spray Parfüm 20ml Anfar | Oriental-Style
Anfar
Oudh Salab Pocket Spray Perfume 20ml Sale price€3,50 Regular price€4,50
Sold outRomancea Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Parfümöl Rising Life - Parfüm ohne Alkohol Oriental-Style | Oriental-StyleParfümöl Rising Life - Parfüm ohne Alkohol Oriental-Style | Oriental-Style
(5.0)