Skip to content

Cart

Your cart is empty

Fruity Perfumes

Fruity perfumes bring juicy berries, peach, apple, citrus and tropical fruits to life. They feel bright, sunny and modern – sometimes sparkling, sometimes creamy and irresistible.

Learn more about this fragrance family ↓

Sort by

Parfümöl Musk Al Tahara Pink - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Musk Al Tahara Pink - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Sold outSave €15,10Parfüm Gravity Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-StyleParfüm Gravity Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-Style
Khalis
Perfume Gravity Eau de Parfum Spray 100ml Sale price€19,90 Regular price€35,00(€199,00/l)
(4.0)
Parfüm Miss Sweet Almond Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Miss Sweet Almond Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.8)
Cute Calm perfume oil with fig, neroli and lotus flowerCute Calm Sultan Essancy fragrance oil with vetiver and white musk
Konzentriertes Parfümöl Iris Forever Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Iris Forever Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Sold outGuinea Eau de Parfum 100 ml Flakon von Lattafa mit ZerstäuberFlakon von Lattafa Guinea mit Zerstäuber in Nahaufnahme
Parfüm Tom's Vanilla Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Tom's Vanilla Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(3.5)
Save €6,00Lattafa Wazeer Al Noble Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Minze und SchokoladeFlakon Wazeer Al Noble von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Wazeer Al Noble Lattafa Eau de Parfum 100ml Spray Sale price€19,90 Regular price€25,90(€199,00/l)
(5.0)
Parfümöl Mehnaz von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Mehnaz von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Parfümöl Silver Sand von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Silver Sand von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Konzentriertes Parfümöl Rose Aqua Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Rose Aqua Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Konzentriertes Parfümöl Scarlet Rose Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Scarlet Rose Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Habibi Eau de Parfum 100ml Sultan Essancy | Oriental-StyleHabibi Eau de Parfum 100ml Sultan Essancy | Oriental-Style
Sultan Essancy
Habibi Sultan Essancy Eau de Parfum Sale price€29,90(€299,00/l)
Parfümöl Scented Love von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Scented Love von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Parfümöl Pasadena von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Pasadena von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Parfümöl Jaina von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Jaina von Sultan Essancy- Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.2)
Konzentriertes Parfümöl Plush Velveteen Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Plush Velveteen Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(1.0)
Konzentriertes Parfümöl Miss Sweet Almond Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Miss Sweet Almond Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Amargo perfume oil with apricot, osmanthus and cardamomAmargo Sultan Essancy fragrance oil with honey, tobacco and vanilla
Parfümöl Attar Areej Swiss Arabian - Attar Parfüm ohne Alkohol Swiss Arabian | Oriental-StyleParfümöl Attar Areej Swiss Arabian - Attar Parfüm ohne Alkohol Swiss Arabian | Oriental-Style
Al Haramain White Oudh Konzentriertes Parfümöl 12ML Al Haramain | Oriental-StyleAl Haramain White Oudh Konzentriertes Parfümöl 12ML Al Haramain | Oriental-Style
Save €6,60Lattafa Ra'ed Luxe Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Bergamotte und VetiverFlakon Ra'ed Luxe von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Ra'ed Luxe Lattafa Eau de Parfum Spray 100ml Sale price€17,90 Regular price€24,50(€179,00/l)
On saleSheer Lacy Eau de Parfum im Sultan Essancy GlasflakonSheer Lacy Eau de Parfum Produktansicht Nummer 2
(3.6)
Parfüm Melodies Of Love Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Melodies Of Love Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.9)
Konzentriertes Parfümöl Melodies Of Love Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Melodies Of Love Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Save €10,60Fid Uyounik Sehr Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray von Ard Al Zaafaran Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleFid Uyounik Sehr Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100ml Spray von Ard Al Zaafaran Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Ard Al Zaafaran
Perfume Fid Uyounik Sehr Eau de Parfum 100ml by Ard Al Zaafaran Spray Sale price€14,90 Regular price€25,50(€149,00/l)
Parfüm La Jawaab Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm La Jawaab Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.7)
Parfüm Amber Oud V Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Amber Oud V Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.8)
Parfümöl Black Oud Aswad 6ml - Parfümöl ohne Alkohol Khalis | Oriental-Style
On saleAmber Oud V perfume oil with green notes and bergamotAmber Oud V Sultan Essancy fragrance oil with honeydew melon and pineapple
Sultan Essancy
Amber Oud V Sultan Essancy Alcohol-Free Perfume Oil Sale priceFrom €5,00 Regular price€7,50
(5.0)