Skip to content

Cart

Your cart is empty

Fruity Perfumes

Fruity perfumes bring juicy berries, peach, apple, citrus and tropical fruits to life. They feel bright, sunny and modern – sometimes sparkling, sometimes creamy and irresistible.

Learn more about this fragrance family ↓

Sort by

Parfümöl Golden Flowers - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Golden Flowers - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
5ML Tester Shaghaf Oud Ahmar Eau de Parfum Swiss Arabian | Oriental-Style
(5.0)
Parfüm Jewels Blended Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Jewels Blended Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
Save €5,00Al Nashama Lattafa Eau de Parfum Flakon und Verpackung 100mlAl Nashama Lattafa Parfüm Flakon Unisex
Lattafa
Al Nashama Eau de Parfum by Lattafa 100ml Sale price€29,90 Regular price€34,90(€299,00/l)
(4.0)
Lattafa Sakeena Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Passionsfrucht und ToffeeFlakon Sakeena von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Sakeena Lattafa Eau de Parfum 100ml Spray Sale price€29,90(€299,00/l)
(5.0)
Save €6,00Parfüm Kismet Women Eau de Parfum Spray 100ml Maison Al Hambra | Oriental-StyleParfüm Kismet Women Eau de Parfum Spray 100ml Maison Al Hambra | Oriental-Style
Maison Al Hambra
Perfume Kismet Women Eau de Parfum Spray 100ml Sale price€24,90 Regular price€30,90(€249,00/l)
Pink Breeze Parfümöl von Al Rehab mit Beeren und TuberosePink Breeze Al Rehab 6ml - Konzentriertes Parfümöl Attar Al Rehab | Oriental-Style
Champion Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-StyleChampion Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-Style
(5.0)
Elena Al Rehab Eau de Parfum 50ml Al Rehab | Oriental-StyleElena Al Rehab Eau de Parfum 50ml Al Rehab | Oriental-Style
Tooty Musk Al RehabParfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-StyleTooty Musk Al RehabParfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-Style
Save €10,00Lattafa Ansaam Gold Eau de Parfum 100 ml Flakon mit goldenen AkzentenFlakon von Lattafa Ansaam Gold mit Zerstäuber in Nahaufnahme
Lattafa
Ansaam Gold Lattafa Eau de Parfum Perfume Spray 100ml Sale price€29,90 Regular price€39,90(€299,00/l)
(3.5)
Parfüm Hareem Al Sultan Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Hareem Al Sultan Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.8)
Zahrat Hawaii Al Rehab Eau de Parfum 35ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-StyleZahrat Hawaii Al Rehab Eau de Parfum 35ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-Style
(3.8)
Save €5,00Ameerat Al Arab Prive Rose Lattafa Flakon und Verpackung 100mlAmeerat Al Arab Prive Rose Lattafa Parfüm für Damen
Lattafa
Ameerat Al Arab Prive Rose Eau de Parfum by Lattafa 100ml Sale price€19,90 Regular price€24,90(€199,00/l)
(3.0)
Hayaati Florence Eau de Parfum 100 ml Flakon von LattafaFlakon von Lattafa Hayaati Florence mit Zerstäuber in Nahaufnahme
(5.0)
Save €19,60Shaghaf Oud Tonka Eau de Parfum 75ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-StyleShaghaf Oud Tonka Eau de Parfum 75ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-Style
(5.0)
Sold outGrape Raspberry Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-StyleGrape Raspberry Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-Style
Musk Al Sabaya Parfümöl von Al Rehab mit Pfirsich und LitschiAl Rehab Musk Al Sabaya 6ml - Konzentriertes Parfümöl Attar Al Rehab | Oriental-Style
Save €5,00Lattafa Yara Tous Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Mango und KokosnussFlakon Yara Tous von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Yara Tous Lattafa Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€24,90 Regular price€29,90(€249,00/l)
(5.0)
Sold outParfümöl Yara Lattafa 10ml Lattafa | Oriental-StyleParfümöl Yara Lattafa 10ml Lattafa | Oriental-Style
(4.8)
Lattafa Nebras Pocket Spray 20 ml Flakon mit Kakao und Vanille
(3.7)
Save €10,00Casablanca Eau de Parfum 100ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-StyleCasablanca Eau de Parfum 100ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-Style
Swiss Arabian
CasablancaEau de Parfum 100ml by Swiss Arabian Perfume Spray Sale price€39,90 Regular price€49,90(€399,00/l)
Sold outSave €5,00Shafaq Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleShafaq Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Ard Al Zaafaran
Shafaq Ard Al Zaafaran Eau de Parfum 100 ml Sale price€29,90 Regular price€34,90(€299,00/l)
(5.0)
Save €5,00Haya Eau de Parfum 100 ml Flakon von Lattafa in heller AufmachungFlakon von Lattafa Haya mit Zerstäuber in Nahaufnahme
Lattafa
Haya Lattafa Eau de Parfum Perfume Spray 100ml Sale price€24,90 Regular price€29,90(€249,00/l)
(5.0)
Parfümöl Sukkar - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Sukkar - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.0)
Sold outSave €15,00Layali Parfümöl Swiss Arabian Swiss Arabian | Oriental-StyleLayali Parfümöl Swiss Arabian Swiss Arabian | Oriental-Style
Swiss Arabian
Layali Parfümöl by Swiss Arabian Sale price€24,90 Regular price€39,90
Save €15,00Swiss Arabian Layali Rouge Parfümöl 15ml Swiss Arabian | Oriental-StyleSwiss Arabian Layali Rouge Parfümöl 15ml Swiss Arabian | Oriental-Style
Swiss Arabian
Swiss Arabian Layali Rouge Perfume Oil 15ml Sale price€24,90 Regular price€39,90
(4.3)
Sold outLattafa Mayar Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Himbeere und PfingstroseFlakon Mayar von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Mayar Lattafa Eau de Parfum 100ml Spray Sale price€24,99(€249,90/l)
Save €5,00Bade'e Al Oud Sublime Eau de Parfum 100 ml Flakon von LattafaFlakon von Lattafa Bade'e Al Oud Sublime mit Zerstäuber in Nahaufnahme
Lattafa
Bade'e Al Oud Sublime Lattafa Eau de Parfum 100ml Sale price€29,90 Regular price€34,90(€299,00/l)
Lattafa Nebras Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Kakao und roten BeerenFlakon Nebras von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Nebras Lattafa Eau de Parfum Spray 100ml Sale price€48,90(€489,00/l)
(4.9)