Skip to content

Cart

Your cart is empty

Fruity Perfumes

Fruity perfumes bring juicy berries, peach, apple, citrus and tropical fruits to life. They feel bright, sunny and modern – sometimes sparkling, sometimes creamy and irresistible.

Learn more about this fragrance family ↓

Sort by

Save €25,00Lattafa Shaheen Silver Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Cassis und EichenmoosFlakon Shaheen Silver von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Shaheen Silver Lattafa Eau de Parfum 100ml Spray Sale price€34,90 Regular price€59,90(€349,00/l)
(4.9)
Save €10,00Lattafa Shaheen Gold Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Ananas und TonkaFlakon Shaheen Gold von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Lattafa Shaheen Gold Eau de Parfum 100ml Spray Sale price€34,50 Regular price€44,50(€345,00/l)
(4.5)
Sold outSave €2,00Lattafa Yara Moi Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Pfirsich und KaramellFlakon Yara Moi von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Yara Moi Lattafa Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€22,90 Regular price€24,90(€229,00/l)
(5.0)
Sold outSave €10,00Shaghaf Oud Ahmar Eau de Parfum 75ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-StyleShaghaf Oud Ahmar Eau de Parfum 75ml Swiss Arabian Spray Swiss Arabian | Oriental-Style
Parfümöl Lemony Sun - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Lemony Sun - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.3)
Hayaati Gold Elixir Eau de Parfum 100 ml Flakon von Lattafa in Gold
(5.0)
Parfümöl Lakeesha Exclusive - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleAttar Mizyaan Sultan Essancy Parfümöl Sultan Essancy | Oriental-Style
Parfüm Chandratara Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Chandratara Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.5)
Parfüm Be For You Khalis Luxury Collection Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-StyleParfüm Be For You Khalis Luxury Collection Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-Style
Parfümöl Zafaraan Aswaad - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Zafaraan Aswaad - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Parfümöl Malaika - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Malaika - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
Konzentriertes Parfümöl Libby Love - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Libby Love - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(2.0)
Parfüm Lakeesha Exclusive Eau de Parfum Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Lakeesha Exclusive Eau de Parfum Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Sold outParfüm Al Sheikh Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-StyleParfüm Al Sheikh Eau de Parfum Spray 100ml Khalis | Oriental-Style
Khalis
Perfume Al Sheikh Eau de Parfum Spray 100ml Sale price€35,00(€350,00/l)
(5.0)
Maysoon Eau de Parfum im Sultan Essancy GlasflakonMaysoon Eau de Parfum Produktansicht Nummer 2
(5.0)
Save €10,09Sukkar Banat Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-StyleSukkar Banat Al Rehab Eau de Parfum 50ml Parfüm Spray Al Rehab | Oriental-Style
Al Rehab
Sukkar Banat Al Rehab Eau de Parfum 50ml Sale price€14,90 Regular price€24,99
(4.8)
Parfüm Sungold Elixier Intense Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Sungold Elixier Intense Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.5)
Parfüm Syerra Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Syerra Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.7)
Sold outSave €9,10Amal Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleAmal Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Spray Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Ard Al Zaafaran
Amal Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Perfume Spray Sale price€25,90 Regular price€35,00(€259,00/l)
Parfüm Safir Black Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Safir Black Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Parfüm Jaina Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Jaina Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(5.0)
Black Sapphire Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Mega Collection Ard Al Zaafaran | Oriental-StyleBlack Sapphire Ard Al Zaafaran Eau de Parfum Parfüm Mega Collection Ard Al Zaafaran | Oriental-Style
Save €4,40Sutoor Lattafa Eau de Parfum Flakon und Verpackung 100mlSutoor Lattafa Parfüm Flakon für Damen
Lattafa
Sutoor Eau de Parfum by Lattafa 100ml Sale price€18,50 Regular price€22,90(€185,00/l)
(4.0)
Parfümöl Reign Unlimited von Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Reign Unlimited von Sultan Essancy | Oriental-Style
Sold outSave €5,00Lattafa Yara Eau de Parfum 100 ml Flakon mit Verpackung und VanilleRosa Flakon Yara von Lattafa mit Zerstäuber
Lattafa
Yara Lattafa Eau de Parfum 100ml Perfume Spray Sale price€24,90 Regular price€29,90(€249,00/l)
Sukkar Banat Parfümöl von Al Rehab mit Zuckerwatte und Karamell
(4.7)
Parfüm Whispers of Love Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-StyleParfüm Whispers of Love Eau de Parfum Spray Sultan Essancy | Oriental-Style
(3.8)
Sold outAtyaf Gold Eau de Parfum 100 ml Flakon von Lattafa in GoldFlakon von Lattafa Atyaf Gold mit Zerstäuber in Nahaufnahme
Konzentriertes Parfümöl Mamnoo - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleKonzentriertes Parfümöl Mamnoo - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style
(4.5)
Parfümöl Musk Al Tahara Melony - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-StyleParfümöl Musk Al Tahara Melony - Parfüm ohne Alkohol Sultan Essancy | Oriental-Style